Kreatywne pomysły na prezent

Jesteś duszą artysty? Chętnie słuchasz opowiadań lub sam tworzysz w głowie tysiące historii? Niewątpliwie osoba kreatywna ma wiele pomysłów na bardzo oryginalny prezent.

W dzisiejszych czasach jest wiele gotowych wzorów na prezent. To coś dla bardziej zabieganych osób, które nie mają czasu. Co jeśli Ty masz czas? Wiele rodzinnych świąt to okazja, by pochwalić się swoimi ukrytymi talentami.

Zobacz także: Poduszka do karmienia piersią

Jednym z kreatywnych pomysłów jest idealny dla osób lubiących pisać. Osób które marzą, by kiedyś na półce biblioteczki ich najbliższych stało coś wyjątkowego stworzone przez nich samych.

Może lubisz rysować i twój ukryty talent jeszcze nie został przelany na papier? Jeśli chcesz obdarować rodzinę i przyjaciół czymś wyjątkowym mamy dla Ciebie kilka propozycji na bardzo oryginalne prezenty wykonane prosto z serca.

Sprawdź, co zaproponowaliśmy!

Kreatywne pomysły na prezent
Kreatywne pomysły na prezent. Jaki wybrać? Opinie i cena

Wydanie własnej książki ze wspomnieniami jako kreatywny pomysł na prezent

Twoja rodzina ma wiele przygód, tak wiele, że już sami zapominacie co i kiedy się wydarzyło, dlatego właśnie wydanie własnej książki ze wspomnieniami nadaje się idealnie jako kreatywny pomysł na prezent. Z pewnością wiele nudnych wieczorów zamieni się w wesołe chwile. Nie musisz opisywać tylko teraźniejszości, możesz stworzyć dział „wspomnienia z dzieciństwa” – tu dowolność zależy tylko od Twojej kreatywności.

Wydanie własnego komiksu jako kreatywny pomysł na prezent

Wydane własnego komiksu jako kreatywnego pomysłu na prezent to strzał w dziesiątkę dla miłośników rysunku. Jeśli masz w sobie ukryty talent, pokaż go! Twoi najbliżsi na pewno to docenią. Komiks stworzony przez bliską osobę to z pewnością rarytas na półce biblioteczki. Nie każdy może się pochwalić otrzymaniem takiego prezentu. Jesteśmy przekonani, że zarówno goście, jak i obdarowany długo nie zapomną tego prezentu.

Zbiór wywiadów z członkami rodziny jako kreatywny pomysł na prezent

Zbiór wywiadów z członkami rodziny sprawdzi się jako kreatywny pomysł na prezent, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy każdy z nas jest zabiegany. Brak czasu na spotkania z rodziną w większym gronie sprawia, że często tęsknimy za najbliższymi. Zbiór wywiadów pozwoli wrócić do wspólnie spędzonych chwil, sprawi że chętnie będziemy wspominać wspólnie przeżyte wydarzenia. Każdy członek rodziny jest inny, także każdy inaczej widzi pewne sprawy. Można porównać sporządzone wywiady i wspólnie je analizować.

Własny poradnik z dobrymi radami jako kreatywny pomysł na prezent

Jako kreatywny pomysł na prezent polecamy własny poradnik z dobrymi radami. Każdy w rodzinie ma inne zdanie i własny pogląd na daną sprawę. Taki poradnik z pewnością będzie z chęcią wykorzystywany podczas gorszego dnia lub dużego dylematu. To dobry sposób, by się do siebie zbliżyć, poznać poglądy drugiej osoby i zaczerpnąć jej pomocy. Każdy z nas miewa trudne sytuacje w życiu i często boi się prosić o pomoc najbliższych. Poradnik jest dobrym sposobem, by w łatwy sposób uzyskać tą pomoc.

Sprawdź: Perfumy damskie na lato – jaki zapach będzie najlepszy?

Książka z własnymi przepisami jako kreatywny pomysł na prezent

Książka z własnymi przepisami jest idealna jako kreatywny pomysł na prezent dla domowych miłośników kuchni. Wielu z nas zapomina o książkach i korzysta z przepisów wstawianych na różne strony internetowe. Wiele z nich nie jest weryfikowana i często się nie udaje. Warto zatem dać w prezencie spersonalizowaną książkę kucharską z ulubionymi i sprawdzonymi przepisami. Książka może też zawierać komentarze od osoby dającej ten prezent lub miejsce na własne komentarze kucharza. Każdy gość docenia smaczne jedzenie, a gospodarz nie stresuje się, że zaplanowane danie ie wyjdzie.

Jaki kreatywny pomysł na prezent wybrać?
Jaki kreatywny pomysł na prezent wybrać? Cena i opinie

Bajki napisane przez nas dla dzieci jako kreatywny pomysł na prezent

Nie ma bardziej kreatywnego pomysłu na prezent, jak książki dla dzieci napisane przez nas. Choć wydaje się to bardzo łatwe, pozornie jest dość trudne. Dzieci są bardzo wymagające, ale też potrafią docenić nasz trud włożony w wykonane zadanie. Własne bajki dla dzieci stają się coraz popularniejszą formą prezentu. To nie tylko dobra zabawa, ale też rozwijanie kreatywności. Bajka jako prezent rozwija naszą i dziecka chęć poznania świata. Wspólne czytanie bajki pogłębia więź między rodzicem, a dzieckiem.

Opowiadanie jako kreatywny pomysł na prezent

Opowiadanie jako kreatywny pomysł na prezent z pewnością sprawdzi się u osób lubiących opowiadać różne historie, szczególnie te zapierające dech w piersiach. Opowiadania mają w sobie wiele emocjonalności, przez co stają się świetnym pomysłem na prezent. Można stworzyć dla swojej rodziny zupełnie nową rzeczywistość np. taką, w której chcieliby się znaleźć. Mogą się stać postaciami, którymi zawsze chcieli być. To już zależy tylko i wyłącznie od Twojej kreatywności. Jesteśmy pewni, że każdy chciałby się znaleźć w takim opowiadaniu. Jest to coś nowego, coś co fascynuje. Każdy też chętnie czyta historie, z którymi może się zjednać, gdzie są bohaterowie, z którymi może dzielić los.

Tomik poezji jako kreatywny pomysł na prezent

Tomik jako kreatywny pomysł na prezent to nie lada pisarskie wyzwanie. Większość osób rzadko czyta, a tym bardziej rzadko pisze poezję. Jednak znajdą się i tacy, którzy wiersze piszą. Jesteś taką osobą? Jeśli masz w sobie coś z poety pokaż to światu… albo rodzinie. Na pewno docenią Twoje starania. Jest to zupełnie inny sposób, by wyrazić swoje emocje i uczucia. Wydruk tomiku poezji zaskoczy, ale też zaciekawi jako prezent. Warto odkryć zaciekawienie w najbliższych.

Gra planszowa jako kreatywny pomysł na prezent

Gra planszowa niewątpliwie jest kreatywnym pomysłem na prezent, szczególnie gry sami ją wymyślimy. Na rynku dostępnych jest wiele gier planszowych, lecz co głowa to inne pomysły. Może warto stworzyć grę, w którą mogliby zagrać wszyscy członkowie rodziny. Może zamiast zwykłych pionków stworzyć pionki z podobizną członków rodziny? Z pewnością byłby to bardzo zabawny, ale i kreatywny pomysł.

Zobacz też: Lokówka stożkowa do włosów

Gdzie wydać własną książę/komiks i inne kreatywne pomysły na prezent?

By wydać własną książkę/komiks i inne kreatywne pomysły na prezent nie trzeba wiele. Obecnie jest wiele internetowych księgarni, które oferują wydanie własnego tekstu wraz z innymi usługami wydawniczymi takimi jak: druk i oprawa, korekta, opracowanie graficzne, redakcja tekstu. Wystarczy wybrać księgarnie, która nam odpowiada. Dla przykładu podamy ten adres https://haveabook.fr. Możemy też udać się do stacjonarnej księgarni, która oferuje taką usługę i wytłumaczyć jaką mamy wizję.

Najlepszy pomysł na kreatywny prezent
Najlepszy pomysł na kreatywny prezent

Ile kosztuje realizacja kreatywnego pomysłu na prezent?

Realizacja kreatywnego pomysłu na prezent nie należy do najtańszych. Przeciętnie, jeśli zależy nam na jednej książce i profesjonalnej obsłudze musimy się liczyć z kosztem około 5 tysięcy złotych. Książka wydana jest wtedy w ładnej, twardej oprawie i zawiera wszystkie wydawnicze usługi. Nieco okrojona wersja usług i książka w miękkiej okładce może nas kosztować średnio 1000 zł.

Kreatywny pomysł na prezent – opinie

Jakie macie pomysły na kreatywny prezent? Czy należy do niej wydanie własnej książki lub komiksu? Może zainspirowaliśmy was twórczo do działania? Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych odpowiedzi.

Czekamy na Wasze komentarze!